Witam
dzisiaj dostałem 2 szt. w850i z Cidem 49 i zrobilem patcha na cid 52 unlockowałem go i wgrałem softa od cid 52 i nie wiem coś jest nie tak , kamerka robi ciemne zdjęcia. wszystko jest przyciemnione. czy może to być wina softu>
??
dzisiaj dostałem 2 szt. w850i z Cidem 49 i zrobilem patcha na cid 52 unlockowałem go i wgrałem softa od cid 52 i nie wiem coś jest nie tak , kamerka robi ciemne zdjęcia. wszystko jest przyciemnione. czy może to być wina softu>
??