Witajcie,
Jakiś czas temu zaczęła się moja przygoda z prockami ARM - wybrałem procka z rodziny LPC2000, kompilator GCC i wydawało się, że jest git, ale pojawił się problem przy wyborze edytora, który po "podłączeniu" kompilatora, w miarę możliwości przypominałby prawdziwe IDE. Pracowałem z PN (PN2) wchodzącym w zestaw WinArm, Dev-C++, EdirPlus, Eclipse, ale z różnych względów do końca nie byłem zadowolony z żadnego z nich. Ostatnio znalazłem Ultra Edit (niestety komercyjny) i... PSPad - kilkanaście minut temu zainstalowałem, ale wydaje mi się, że właśnie tego potrzebowałem
.
Poniżej link do strony z porównaniem różnych edytorów:
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_text_editors
Jakich edytorów współpracujących z zewnętrznymi kompilatorami Wy używacie, co sądzicie o wyżej wymienionych?
Z góry dzięki za wypowiedzi
.
Pozdrawiam.
Jakiś czas temu zaczęła się moja przygoda z prockami ARM - wybrałem procka z rodziny LPC2000, kompilator GCC i wydawało się, że jest git, ale pojawił się problem przy wyborze edytora, który po "podłączeniu" kompilatora, w miarę możliwości przypominałby prawdziwe IDE. Pracowałem z PN (PN2) wchodzącym w zestaw WinArm, Dev-C++, EdirPlus, Eclipse, ale z różnych względów do końca nie byłem zadowolony z żadnego z nich. Ostatnio znalazłem Ultra Edit (niestety komercyjny) i... PSPad - kilkanaście minut temu zainstalowałem, ale wydaje mi się, że właśnie tego potrzebowałem
Poniżej link do strony z porównaniem różnych edytorów:
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_text_editors
Jakich edytorów współpracujących z zewnętrznymi kompilatorami Wy używacie, co sądzicie o wyżej wymienionych?
Z góry dzięki za wypowiedzi
Pozdrawiam.