Cześć. Mam drobne pytanie. Otuż chcę niedługo zmienić końcówki mocy w wzmacniaczu ELTRON 100U z końcówek kd503 na 2n5303.
Zastanawiam się tylko czy przy tej zmianie nie będzie przypadkiem potrzebna jakaś regulacja np. ustawienie punktu pracy tej drugiej końcówki.
Od razu dziękuję za pomoc
Pozdrawia VIPER
Zastanawiam się tylko czy przy tej zmianie nie będzie przypadkiem potrzebna jakaś regulacja np. ustawienie punktu pracy tej drugiej końcówki.
Od razu dziękuję za pomoc
Pozdrawia VIPER