Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrala Panasonic KX-TEA308PD-Programowanie przycisków DSS

tomaszek30 26 Lis 2007 16:54 1599 5
  • #1 26 Lis 2007 16:54
    tomaszek30
    Poziom 9  

Próbuję zaprogramować na telefonie systemowym KX-T7735 przyciski DSS tak aby za jednym przyciśnięciem przycisku ustawiać tryb pracy cenrali np. na NOCny i aby lampka sygnalizowała, że centrala jest w tym trybie. W instrukcji jest napisane, że można to zrobić z telefonu systemowego następująco:
    PROGRAM --> PRZYCISK DSS --> 4 (lub 5 lub 6) --> STORE --> PROGRAM
    Wszystko byłoby ok, gdybym za pomocą klawisza 4,5 lub 6 mógł wywołać tę funkcję. Np po wciśnięciu 4 mogę obsługiwać tylko funkcję FWD/DND, opcja "Dzień" nie jest dostępna.
    W instrukcji dodatkowo jest informacja, że ta funkcja jest dostępna dla operatora/managera. Telefon jest podłączony do wtyku 01, więc ma uprawnienia operatora/managera (chyba, bo już sam nie wiem, czy to starczy aby te uprawnienia mieć).
    Czy ktoś wie, jak to rozwiązać?

• #2 26 Lis 2007 18:27
    Grzechu L.
    Poziom 23  

W TEA operatora mozesz wyznaczyć programowo.
    Fabrycznie jest faktycznie port 01. mozesz zapisac polecenie pod przyciskiem niepodświetlanym, np. 781, 782, 780 i w ten sposób zmieniać tryb pracy, potwierdzenie masz na wyswietlaczu. Możesz też spod programu PC zaprogramowac przycisk świecacy, z telefonu też zresztą.
    Mozliwosci sporo jak na taką małą centralkę.

• #3 26 Lis 2007 18:30
    tomaszek30
    Poziom 9  

Tylko jak ten świecący zaprogramować. Z tego co widzę, to święcące chyba tylko na konsoli da się zaprogramować :cry:

• #4 26 Lis 2007 18:40
    ati
    Poziom 16  

Pod świecącymi nie zaprogramujesz tylko tymi do pamięci.
    Pzd Krzychu.

• #5 26 Lis 2007 20:44
    KAT10
    Specjalista od telefonów

Str. 132 angielskiej instrukcji obsługi

• #6 26 Lis 2007 22:35
    tomaszek30
    Poziom 9  

Lepiej podał rodział, bo na 132 jest cos o sms-ach w tej instrukcji ktora ja mam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME