Witam serdecznie. Mam następujący problem z pralką LUNA. Otóż do płukania wszystko działa OK. Podczas płukania pralka funkcjonuje prawidłowo, ale nie pobiera i nie oddaje wody, wiec płucze cały czas w brudnej
. Słychać tylko w momencie gdy jest pora zmiany wody jakieś bzyczenie i programator wskakuje na następne płukanie. Proszę o pomoc. Pralka nie stoi u mnie w domu, więc ewentualne sugestie uczestników forum będę starał sie jak najszybciej wprowadzić w życie ale z góry proszę czasem o cierpliwość. Czy w takim przypadku można mówić o uszkodzeniu programatora? Czy w warunkach domowych można go naprawić? Pozdrawiam i czekam na pomocną dłoń. Piotr z Łodzi.