logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Luna385E nie odwirowuje i wydziela swąd podczas prania - co robić?

pantitek 01 Cze 2007 14:51 1416 5
REKLAMA
  • #1 3942753
    pantitek
    Poziom 10  
    Posty: 10
    mam problem cały cykl pralka idzie poprawnie a gdy dochodzi do wirowania przechodzi do cyklu który jest po wirowaniu,filtr i węże sprawdzone i jeszcze jedno coś mi w czasie prania chyba się przypala bo lekko czuć swąd proszę o pomoc
  • REKLAMA
  • #2 3943082
    staszekf
    Poziom 33  
    Posty: 1930
    Pomógł: 204
    Ocena: 498
    Nie napisałeś czy wode wylewa ?. Jeżeli wode wylewa to sprawdź kondensator lub go wymień oraz sprawdź silnik poza układem.Powodzenia.
  • REKLAMA
  • #3 3943119
    pantitek
    Poziom 10  
    Posty: 10
    całe pranie idzie poprawnie wodę równierz wylewa lecz gdy dochodzi do wirowania wyleje wodę i przechodzi do cyklu który jest po wirowaniu
  • REKLAMA
  • #4 3943133
    gregor1965
    Poziom 12  
    Posty: 44
    Pomógł: 4
    Ocena: 14
    Sprawdź silnik ,może przypaliła się lekko kostka połączeniowa.W najgorszym razie programator.
  • REKLAMA
  • #5 3943300
    maciejka31
    Poziom 16  
    Posty: 160
    Pomógł: 12
    Ocena: 60
    Polecał bym również sprawdzić wyłcznik wirówki pozdrawiam
  • #6 3943400
    axxx
    Specjalista AGD
    Posty: 3437
    Pomógł: 376
    Ocena: 1716
    Albo siadło uzwojenie wirowania w silniku.
REKLAMA