mam problem cały cykl pralka idzie poprawnie a gdy dochodzi do wirowania przechodzi do cyklu który jest po wirowaniu,filtr i węże sprawdzone i jeszcze jedno coś mi w czasie prania chyba się przypala bo lekko czuć swąd proszę o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam