witam
proszę o pomoc w sprawie czujek do zamykania bramy. po dokładnym obejrzeniu zauważyłem że zarówno magnesy są wykruszone jak i czujki są uszkodzone mechanicznie. Nie znam modelu automatyki i nie posiadam żadnych papierów do niej nie wiem od czego zacząć. gdzie szukać takich części i jak je zidentyfikować
proszę o pomoc w sprawie czujek do zamykania bramy. po dokładnym obejrzeniu zauważyłem że zarówno magnesy są wykruszone jak i czujki są uszkodzone mechanicznie. Nie znam modelu automatyki i nie posiadam żadnych papierów do niej nie wiem od czego zacząć. gdzie szukać takich części i jak je zidentyfikować