Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen c5-świecą się całyczas światła mijania.

03 Gru 2007 08:23 4736 6
  • Poziom 19  
    Witam.Przyjechał do mnie kolega z świecącymi non stop światłami mijania.Jeśli uruchomi auto jest wszystko w porządku,światła normalnie można włączyć.Niestety wyłączyć już ich nie można.Dopiero po odłączeniu akumulatora gasną.Mam pytanie czy to może być przekaznik świateł?
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    A czy panowie znają obsługę samochodu? Występuje tam funkcja tzw samoczynne załączanie świateł, czyli czujnik jasności oświetlenia otoczenia. Może występować funkcja tzw oświetlenia miejskiego, czyli pozostawanie włączonych świateł przez określony czas (oświetlenie drogi odchodzącemu kierowcy). Więc może trzeba wziąć do ręki instrukcję obsługi samochodu.
  • Poziom 19  
    Świecą się światła mijania.Stało się to dwa dni temu.Gdyby miały się świecić jeszcze przez jakiś czas światła to raczej pozycyjne.

Dodano po 1 [godziny] 8 [minuty]:

Pod kierownicą z lewej strony jest klapa.Po wyciągnięciu jej poruszaliśmy przewodami.Załączyliśmy klemę akumulatora i wszystko wróciło do normy.Przekaznik słychać , ale dokładnie nie wiem w którym miejscu się znajduje?Prosiłbym o podpowiedz.
  • Poziom 20  
    Witam.
    Ile czasu sie swieca po zamknieciu samochodu na kluczyk???
  • Poziom 19  
    Świeciły się non stop.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    witam..sprawdż czujnik jasności otoczenia , który jest zamocowany na szybie pod obudową lusterka , może spadł z mocowania. pozdr.
  • Poziom 19  
    Dziękuję wszystkim za zainteresowanie się moim tematem.W tej chwili działają.Pozdrawiam.