Mam dwa pytania....
Czy mogę za montować obok siebie dwa kondensatory o tych samych właściwościach np. 2200 uf/6,3V ale innych producentów??
Czym mogą być spowodowane piszczenie cewek na płycie gł., czy są groźne i jak i zapobiec??
Z góry za wszystko dziękuję.
Czy mogę za montować obok siebie dwa kondensatory o tych samych właściwościach np. 2200 uf/6,3V ale innych producentów??
Czym mogą być spowodowane piszczenie cewek na płycie gł., czy są groźne i jak i zapobiec??
Z góry za wszystko dziękuję.