logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

2x Howard Hanssen 220Watt - czy da się je naprawić?

xTrEmE_baSS 05 Gru 2007 17:19 1349 3
REKLAMA
  • #1 4554764
    xTrEmE_baSS
    Poziom 23  
    Posty: 741
    Pomógł: 6
    Ocena: 13
    Witam!
    głośniki znalezione w domu, przy robieniu porządków. Z tego co widze to ktoś bawił się lutownicą ;( A poprzednio głośniki charczały, a jak sie je docislo to graly normalnie. Ile bedzie kosztowac naprawa,i czy sie oplaca? Oto co znalazłem na głośniku: Howard Hanssen 220Watt, freq: 40-4500Hz,20OZ,Voice Coil, 8 Ohm. Model: HH8087 . Dziękuję za pomoc!
    Dwa zdjęcia jeszcze:
    http://www.imagic.pl/public/pview/94014/HPIM0114.JPG
    http://www.imagic.pl/public/pview/94015/HPIM0115.JPG
    Załączniki:
    • 2x Howard Hanssen 220Watt - czy da się je naprawić? HPIM0113.JPG (47.31 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • 2x Howard Hanssen 220Watt - czy da się je naprawić? HPIM0103.JPG (99.98 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • 2x Howard Hanssen 220Watt - czy da się je naprawić? HPIM0102.JPG (95.05 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 4556617
    Mirek Z.
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 21870
    Pomógł: 1132
    Ocena: 531
    Bez przesady - kilka foto usunąłem.
    Czytałeś ogłoszenia i tematy w dziale Nagłośnienie i Akustyka?
  • REKLAMA
  • #3 4556880
    konti
    Poziom 27  
    Posty: 1365
    Pomógł: 44
    Ocena: 117
    Witaj za koszta poniesione w regeneracje glosnikow kupisz 2 o podobnych parametrach na allegro wiec czy sie oplaca regenerowac glosnik za 19.99 ? Mi nawet nie chcialo by sie bawic chyba ze chcesz sie tego nauczyc wtedny nie bedzie szkoda jak ci nie wyjdzie
  • #4 4557257
    xTrEmE_baSS
    Poziom 23  
    Posty: 741
    Pomógł: 6
    Ocena: 13
    no to tak:
    jeden głośnik po podłączeniu nie wydaje niczego.
    drugi gra, ale sltychac ze nie wyrabia
    a tak wogóle to pytałem się czy coś tanim kosztem się z nich zrobi :D
    A pozatym jaki jest stan tych głośników? proszę powiedzcie -.-
REKLAMA