Kto mi pomoże zdjąć simlock z Nokia2610.
Dzięki za ewentualną pomoc
Dzięki za ewentualną pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tampoochone napisał:a moze napiszesz jaki sprzet posiadasz jakies inne informacje albo moze jeszcze ktos ma specialnie do ciebie do domu przyjechac zeby ci simloka sciagnac bo pan chce ???