logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć simlock z telefonu Nokia 2610?

Steq 05 Gru 2007 19:49 5675 5
REKLAMA
  • #1 4555358
    Steq
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Kto mi pomoże zdjąć simlock z Nokia2610.
    Dzięki za ewentualną pomoc
  • REKLAMA
  • #2 4555372
    chrobro
    Poziom 16  
    Posty: 238
    Pomógł: 4
    najprościej i najtaniej udać sie do najbliższego serwisu gsm
  • REKLAMA
  • #3 4555388
    Steq
    Poziom 2  
    Posty: 3
    chrobro napisał:
    najprościej i najtaniej udać sie do najbliższego serwisu gsm

    Hahaha.....
    nie takiej rady oczekiwałem.
    najprościej i najtaniej byłoby zdjąc samemu dzięki oczywiście pomocy kolegów z forum. a czy w serwisie najtaniej?
  • REKLAMA
  • #4 4555445
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6739
    Pomógł: 570
    Ocena: 164
    a moze napiszesz jaki sprzet posiadasz jakies inne informacje albo moze jeszcze ktos ma specialnie do ciebie do domu przyjechac zeby ci simloka sciagnac bo pan chce ???
  • REKLAMA
  • #5 4555556
    Steq
    Poziom 2  
    Posty: 3
    poochone napisał:
    a moze napiszesz jaki sprzet posiadasz jakies inne informacje albo moze jeszcze ktos ma specialnie do ciebie do domu przyjechac zeby ci simloka sciagnac bo pan chce ???


    zadałem pytanie bo myślałem ze to jest proste ( z tym simlockiem)
    ...wpisuje się jakiś kod lub cos takiego,a ty minie o sprzęt pytasz. jestem laikiem w tych sprawach i dlatego szukam pomocy, ale jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj, bo ja na ciebie nie rzucam się z pazurami,,,
  • #6 4555585
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23692
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Więc użyj kolego wyszukiwarki na forum i dowiesz się, że w domowych warunkach nie można zdjąć simlocka z tego modelu.
    Temat zamykam, proszę zapoznać się z regulaminem forum.
REKLAMA