witam.mam problem z tym monitorkiem.A mianowicie przy małej rozdzielczości obraz jest przesuniety ,bardzo zmniejszony.Przy zwiekszeniu rozdzielczości na 800x600 obraz ustawia się prawidłowo.Po ustawieniu na 1280x768 obraz staje się niekształtny.Podaje odczyty z ekranu:
1.640x480 h 31,4k v60Hz
2.800x600 h 37,9k v60Hz
3.1280x768 h47,7k v60Hz
PROSZĘ O POMOC
1.640x480 h 31,4k v60Hz
2.800x600 h 37,9k v60Hz
3.1280x768 h47,7k v60Hz
PROSZĘ O POMOC