Powracam do tematu - po kilku dniach zacina znowu, zaobserwowałem, że pochodzi jakiś czas bez problemu, a jak się nagrzeje to zacięcia powracają. Żadnych błędów nie wywala, podkładki w bramkach usunąłem, sprawdziłem sprzęgła, motor, piec /łącznie z łożyskami/, wymieniłem komplet gum pobierających papier i... nie wiem, co jeszcze???