Posiadam tuner taki jak w tytule. Spalilem port com (jedyny) na plycie glownej, kupilem wiec kontroler 2xCOM na pci (dokladnie taki jak w zalaczniku lub na tej aukcji: http://www.allegro.pl/item279875497_kontroler_pci_rs232_com_2_netmos_dos_.html
sharing poprzez kontroler PCI dziala bez zarzutu
nie moge jednak wgrac softu, listy kanalow NIC NIE MOGE WGRAC:
=================================
DSXMultiloader 0.4a - Tryb komend dostępny...
Błąd ! Nie można wyświetlić tekstu na panelu
DSXFlasher_v.0.6.1 - READY>
Połączenie nieprawidłowe!!! (4) (czasem 3)
Aplikator_v0.99i_poprawka_02 - Tryb komend dostępny...
Błąd ! Nie można wyświetlić tekstu na panelu
DSXEdit 1.4 by somebody v0.5 beta PL - COM3 otwarty.
Tryb komend uruchomiony.
BŁĄD: Nie można wyświetlić tekstu na LED.
=================================
Probowalem zassac oryginalny soft z nieba (standBY gora, dol, standBY) pojawia sie napis LOAD, po chwili znika, soft nie zmienia sie, pozostaje 6.50.
Bardzo prosze o pomoc. probowalem wszystkiego, ten problem mnie przerasta.
[/b]
sharing poprzez kontroler PCI dziala bez zarzutu
nie moge jednak wgrac softu, listy kanalow NIC NIE MOGE WGRAC:
=================================
DSXMultiloader 0.4a - Tryb komend dostępny...
Błąd ! Nie można wyświetlić tekstu na panelu
DSXFlasher_v.0.6.1 - READY>
Połączenie nieprawidłowe!!! (4) (czasem 3)
Aplikator_v0.99i_poprawka_02 - Tryb komend dostępny...
Błąd ! Nie można wyświetlić tekstu na panelu
DSXEdit 1.4 by somebody v0.5 beta PL - COM3 otwarty.
Tryb komend uruchomiony.
BŁĄD: Nie można wyświetlić tekstu na LED.
=================================
Probowalem zassac oryginalny soft z nieba (standBY gora, dol, standBY) pojawia sie napis LOAD, po chwili znika, soft nie zmienia sie, pozostaje 6.50.
Bardzo prosze o pomoc. probowalem wszystkiego, ten problem mnie przerasta.
[/b]