Posiadam na składzie amplituner Sony STR-AV320R oraz CD Sony CDP-991 i do tego kolumienki Technics SB-T200 i jakieś stare kolumny chyba Unitry ale napewno 80W(RMS). Głośniki są dobre nie zaprzeczam ale czasami jak chce trochę sąsiada powkurzać to unitry dają rade ale technics zaczyna "pierdzieć" więc zastanawiam się nad zmianą głośników na altusy 140 .Czy to jest wogóle dobry pomysł ?? A może polecacie jakieś inne głośniki tak do 1000zł ??
pozdr.savege
pozdr.savege