Witam czy ktos moze mi podpowiedziec jak mozemy sterowac napedami elektrycznymi chodzi mi o silniki pradu stalego i przeminnego
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]