Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co do INFINITY pERFECT 10VQ ??

09 Dec 2007 14:38 1170 8
  • Level 11  
    Zakupilem glosnik Infinity Perfect 10VQ ktory ma 400watt RMS. Glosnik bedzie zmontowany w skrzyni typu close o pojemnosci okolo 20-22 litrow.
    wszytko polaczone przewodami dietz oraz wygluszony samochod. Powiem ze wolalbym nowy sprzet ale nad uzywka moge sie zastanowic.za wszelkie sugestie THX.

Jak najlepiej dobrac wzmacniacz do tego glosnika chodzi mi o monoblock :

JBL GTO 1201.1 -700zl nowka

Kicker KX200.2 - 550 zl nowka

Hifonics NX750D - 500zl nowka

lub uzywka

Genesis Profile Sub

Alpine MRD-M500

DLS CAD 1000

wszytkie w cenie okolo 500-700zl.
  • Level 13  
    "JBL GTO 1201.1 -700zl nowka"
    pokaż mi gdzie, to kupie dwa :D
  • Level 24  
    nom ja też wezme 2 daj namiar........................

Dodano po 5 [minuty]:

ale wracając do tematu podpinając JBL 1201.1 możesz uszkodzić ten głośnik jeśli chodzi o jakość to polecam DLS.......Te kappy są bardzo dobre i wydają specyfivzny który nie wszyscy lubią ale jest to głośnik precyzyjny i bardzo szybki i jak ma pracować przy 4 ohm to polecam DLS bo to klasa sama w sobie lub poszukaj coś z audisona ja jestem bardzo zadowolony np LRX 1.1k taki jak ja mam przy 4ohm był by idealny pod tą kappe .............Pozdro
  • Level 11  
    Hmmmm panowie wiec to jet tak mieszkam na stale w UK i mam dostep do tanszych podzespolor car audio i dlatego moge go miec za 700zl i gratis dostaje 1.5f kondensator.

Powracaja do tematu.
    Moze spytam w ten sposob jesli ten glosnik ma 400RMS tzn tyle podaje producent a wydaje mi sie ze firma jest dobra wiec chyba prawda.
    Jakiej mocy najlepiej by bylo dobrac wzmaczniacz 400watt czy mniej czy wiecej wiadomo ze wzmacniacz nigdy nie gra na maksa.
  • Level 24  
    Dobierając mocniejszy wzmacniacz lepszy bardziej kontroluje głośnik i idzie to w jakość grania.........Polecam coś z audisona naprawdę super sprzęt jeśli zależy ci na jakości nie na bezsensownym dudnieniu........
    POZDRO
  • Level 13  
    luk9753 wrote:
    Polecam coś z audisona naprawdę super sprzęt jeśli zależy ci na jakości nie na bezsensownym dudnieniu........
    POZDRO

a słyszałeś coś innego niż audison?
  • Level 27  
    To czy będziesz miał wzmacniacz 300W czy 500W większej różnicy na głośniku nie zrobi jeżeli to będzie moc z porządnego wzmacniacza. Moc ma niewiele wspólnego z kontrolą głośnika. Za kontrole głośnika odpowiada współczynnik tłumienia.
    Wybierając ten głośnik nie szedł bym w stronę JBL`a. Zdecydowanie odżałował bym trochę grosza i kupił DLS A6. Wzmacniacz pierwsza klasa.
    Z tych co podałeś to oczywiście Genesis. DLS CAD też może być. To fajne wzmacniacze które kulturalnie grają.

smailliw wrote:
    luk9753 wrote:
    Polecam coś z audisona naprawdę super sprzęt jeśli zależy ci na jakości nie na bezsensownym dudnieniu........
    POZDRO

a słyszałeś coś innego niż audison?

hehe. Założę się że MTX`ów słuchał :)

Pozdrawiam
  • Level 11  
    Raczej nie chodzi mi o lupanie jesli bym kcial polupac to kupil bym jakiegos alpharda albo cos innego. Aktualnie posiadam standardowe naglosnienie VW i powiem ze brzemienie mi sie podoba lecz tylko przez chwile chodzi mi o to zeby bass byl w miare czysty i gleboki .

A co powiecie o IL Audio Slash 500/1???
  • Level 11  
    i wybor padl na genesis profile sub zakupilem go w cenie 380zl w bardzo dobrym stanie ::)) mam nadzieje ze nie rozczaruje sie tym wzmakiem i ze on podejdzie pod ten subik