Zbudowałem prosty migacz na diodach ale on nie chcę mrugać, jedyne co sie da to mogę regulować natężenie światła ale gdzie te błyski?? Czy to może zadziałać?? z góry dzięki.
R1 : 47 k
R2, R3 : 2,2 k
R4, R5 : 10 k
T1, T2 : BC547
C1, C2 : 47uF
http://www.eres.alpha.pl/elektronika/fusion_images/schematy/sch308.png
Tu jest ten schemat
R1 : 47 k
R2, R3 : 2,2 k
R4, R5 : 10 k
T1, T2 : BC547
C1, C2 : 47uF
http://www.eres.alpha.pl/elektronika/fusion_images/schematy/sch308.png
Tu jest ten schemat