Witam
Dostałem w prezencie tv Palladium 330/150 jest on przywieziony z niemiec niestety brak w nim fonii , myślałem że wystarczy zainstalować tor fonii równoległej (pare ładnych lat temu instalowałem takie coś w telewizorze starszego typu) tu niestety po otwarciu obudowy stwierdziłem że tej elekroniki to ja nie znam i nawet nie wiem gdzie taki tor podłączyć . Może za pośrednictwem tego forum i przy waszej pomocy uda mi sie ten telewizor uruchomić . Pragne tylko nadmienić iż przez ostatnie pare lat z elektronika miałem do czynienia jedynie przel pilota no i klawiature kompytera to też proszę o wyrozumiałość .
Dostałem w prezencie tv Palladium 330/150 jest on przywieziony z niemiec niestety brak w nim fonii , myślałem że wystarczy zainstalować tor fonii równoległej (pare ładnych lat temu instalowałem takie coś w telewizorze starszego typu) tu niestety po otwarciu obudowy stwierdziłem że tej elekroniki to ja nie znam i nawet nie wiem gdzie taki tor podłączyć . Może za pośrednictwem tego forum i przy waszej pomocy uda mi sie ten telewizor uruchomić . Pragne tylko nadmienić iż przez ostatnie pare lat z elektronika miałem do czynienia jedynie przel pilota no i klawiature kompytera to też proszę o wyrozumiałość .