Od pewnego czasu zastanawiam się skąd bierze się echo, a właściwie to że w czasie rozmowy słyszę swój głos z opóznieniem około 0,2 sekundy w słuchawce. Dźwięk w głośniku jest zciszony do minimum. Nie jestem wogóle fachowcem z branży elektronicznej, ale jako szary człowiek bardzo mnie to ciekawi. Czy jest możliwe by odbijająca się fala zakodowana cyfrowo wywoływała takie echo? Efekt ten występował w różnych telefonach wiec wykluczam awarie, czasem sie pojawia czasem nie. A co najciekawsze ze bywa i tak ze w czasie rozmowy powiedzmy przez krótki czas słyszę siebie a potem juz nie.
To pierwsza część wątku.
Druga to taka że mój rozmówca słyszy swój głos w słuchawce gdy ja korzystam z zestawu bluetooth. Gdy go wyłączam echo znika.
Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
To pierwsza część wątku.
Druga to taka że mój rozmówca słyszy swój głos w słuchawce gdy ja korzystam z zestawu bluetooth. Gdy go wyłączam echo znika.
Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi!