Witam wszystkich bardzo serdecznie. Problem z wyżej wymienioną pralką wygląda następująco. Po włączeniu któregokolwiek z programów pralka bez wciskania przycisku "start" od razu blokuje drzwi jednak nie rozpoczyna cyklu prania. W tym momencie się jakby wiesza i nie reaguje na żaden z przycisków. Drzwi odblokowują się dopiero po jakimś czasie od wyłączenia zasilania. "Serwisant" stwierdził że to najprawdopodobniej silnik chociaż ja związku nie widzę. Z góry dziekuję za wszelkie podpowiedzi i poproszę o jakieś dane sprawdzonych fachowców w tej dziedzinie z okolic Łodzi.