#1 4577208 11 Gru 2007 19:28 grzesioo85 grzesioo85 Poziom 11 Posty: 74 Ocena: 2 Autor tematu Post #1 4577208 11 Gru 2007 19:28 powiedzcie mi jak zainstaluje konwerter quatro do czaszy anteny c+ to nie zmienia sie parametry odbioru i wszystko bedzie gralo czy trzeba bedzie cos kombinowac z tym ?
#2 4577369 11 Gru 2007 19:59 Tadeusz156 Tadeusz156 Poziom 23 Posty: 617 Pomógł: 40 Ocena: 40 Pomocny post? (0) Post #2 4577369 11 Gru 2007 19:59 Witam. Konwerter Quatro jest stosowany do Multiswitchów czy o to ci chodziło
#3 4577733 11 Gru 2007 21:20 grzesioo85 grzesioo85 Poziom 11 Posty: 74 Ocena: 2 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 4577733 11 Gru 2007 21:20 sory Quad
#4 4577810 11 Gru 2007 21:31 zbyszek_ zbyszek_ Poziom 26 Posty: 815 Pomógł: 56 Ocena: 109 Pomocny post? (0) Post #4 4577810 11 Gru 2007 21:31 QUAD stosuje się do podłączenia max. 4 szt tunków, na każdym odbiera się niezależny program. Nic nie trzeba kombinować.Pozdro
#5 4577814 11 Gru 2007 21:32 Tadeusz156 Tadeusz156 Poziom 23 Posty: 617 Pomógł: 40 Ocena: 40 Pomocny post? (0) Post #5 4577814 11 Gru 2007 21:32 Przy czaszy 80-90 cm powinno być wszystko dobrze