Witam, Kineskop tego telewizora rozjaśnia się ponad dwie minuty, tak jak w innych tematach tego typu mam pytanie czy to kineskop pada czy jeszcze chwile pociągnie.
Po włączeniu obraz widać tylko jeśli jest bardzo jasny i jednolity typu menu "n"-ki niebieskie jasne tło i napisy, dźwięk bez zarzutu, powoli obraz rozjaśnia się i po ponad 2 minutach jest już OK.
jest to panoramiczna 24ka więc raczej ciężko o wymianę.
Proszę o jakąś diagnozę i radę co z nim dalej robić?
Po włączeniu obraz widać tylko jeśli jest bardzo jasny i jednolity typu menu "n"-ki niebieskie jasne tło i napisy, dźwięk bez zarzutu, powoli obraz rozjaśnia się i po ponad 2 minutach jest już OK.
jest to panoramiczna 24ka więc raczej ciężko o wymianę.
Proszę o jakąś diagnozę i radę co z nim dalej robić?