Witam.Mam problem ze zrobieniem klawiatury matrycowej 4x4.Czy moglibyście mi pomóc przekształcić ten program na klawiaturę 4x4.Wcześniej program ten obsługiwał klawiaturę 2x2 i częściowo został przerobiony przeze mnie na 4x4.Utkwiłem w zerowaniu kolumn.Dopiero niedawno zacząłem bawić sie w te klocki,ale podstawy języka znam.Program jest w załączniku