Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung SyncMaster 795df - rozjaśnia się i ściemnia

mardok3d 14 Dec 2007 17:46 2583 4
    mardok3d
    Level 2  
    witam!!!

mam problem z monitorem samsung syncmaster 795df. monitor samoczynnie, skokowo rozjasnia sie i sciemnia (ustawienia w menu pozostaja bez zmian). monitor byl 2 razy w serwisie. za pierwszym razem wymieniono obwod HV. naprawa nie przyniosla zadnych rezultatow i sprzet zostal wyslany drugi raz. serwis stwierdzil, ze wszystko jest ok "... monitor testowany 5x10h. parametry sa zgodne ze specyfikacja producenta. parametry monitora sa regulowane po minimum 30min. a wiec poziom jasnosci w pierwszym okresie zmienia sie". lokalny przedstawiciel serwisu (ktory wysylal monitor) takze zauwazyl ta usterke.
    moze mi ktos poradzic co zrobic z tym fantem? nie wiem czy w tym serwisie zatrudniaja slepych, czy ktos wali w ch...
    lisek
    Service technician RTV
    Quote:
    samoczynnie, skokowo rozjasnia sie i sciemnia (ustawienia w menu pozostaja bez zmian).

- czy wymiary obrazu(góra-dół/ prawa-lewa)
    ulegają w tym czasie zmianom czy są stabilne ?
    mardok3d
    Level 2  
    wymiary obrazu pozostaja bez zmian. poza sciemnianiem i rozjasnianiem nie dzieje sie nic nieprawidlowego
    Roman Wosicki
    Level 25  
    Na podstawce kineskopu poobserwuj nap. G1 czy jest stabilne.
    mardok3d
    Level 2  
    dzieki za rade ale osobiscie nie bede nic sprawdzal z racji tego, ze slabo sie nia tym znam a monitor jest na gwarancji. chcialbym tylko wiedziec jakie sugestie przekazac do serwisu zeby monitor nie jechal tam czwarty raz jak za trzecim znowu sie na mnie wypnal...