Witam,
mam do regeneracji głośnik Tonsil 20/40 i mam takie pytanie, czy można cewkę z membraną i zawieszenie skleić klejem silikonowym (do pistoletu) ??? czy trzeba jakiś specjalny klej ?
Pozdrawiam.
mam do regeneracji głośnik Tonsil 20/40 i mam takie pytanie, czy można cewkę z membraną i zawieszenie skleić klejem silikonowym (do pistoletu) ??? czy trzeba jakiś specjalny klej ?
Pozdrawiam.