jest bez akumulatorów,jak wgram system xp i nie odłączam napięcia z sieci czyli zasilacza,to mogę normalnie pracować.system działa normalnie przy wlączaniu,jak tylko wyłączę napięcie z zasilaczana na 10 minut,to system się loguje lecz po chwili wszystko się zatrzymuje na planszy(trwa uruchamianie systemu windows) i tak stoi nieuruchamiając się.Proszę o jakąś poradę .czy to może wina baterii biosy,gdyż przy uruchamianiu z zasilaczem pokazuje rożne godziny i daty