logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Polar PDP 885 - niedokładne wirowanie i woda w podajniku po praniu

PaVendorFF 15 Gru 2007 10:13 3254 3
REKLAMA
  • #1 4589272
    PaVendorFF
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Ocena: 1
    Witam!

    Mam następujący problem z w/w pralką: pranie jest niedokładnie odwirowane, prawie całkowicie mokre.

    Drugi problem: przed praniem pralka zabiera płyn do płukania z podajnika, jednak po praniu zostaje w nim woda.

    Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję!
  • REKLAMA
  • #2 4589320
    nares
    Specjalista AGD
    Posty: 8713
    Pomógł: 1515
    Ocena: 3381
    Układ hydrostatu do czyszczenia - skorzystaj z szukajki.
  • REKLAMA
  • #3 4592268
    A1234nd
    Poziom 20  
    Posty: 290
    Pomógł: 27
    Ocena: 152
    pompa do wymiany a zasobnik wyjąc i namoczyc w detergencie
  • #4 4592949
    colcolcol
    Specjalista AGD
    Posty: 1207
    Pomógł: 100
    Ocena: 340
    Odpowiem dokładniej:
    1 patrząc na pralkę z przodu , w prawym górnym rogu jest okrągły hydrostat (presostat) średnica około 8 cm najczęściej brązowy z przewodami i dłuuugą rurką idącą do węża zbiornik-pompa na dole pralki, oczyśc ten wąż wyjmując go i myjąc w ciepłej wodzie
    2 zasobnik należy wyjąć a z części komory na płyn do płukania należy wyjąc plastikową część (rodzaj rurki) i umyć solidnie (moczenie nic nie da) łącznie z udrożnieniem rurki w tej części zasobnika, po złożeniu sprawdzic przez nalanie wody na "MAX" a następnie dolanie do górnej krawędzi wody- powinna swobodnie spłynąć
    3 należy używac rozwodnionych płynów do płukania - koncentraty oraz gęste powodują zapychanie tej części zasobnika
REKLAMA