Witam!
Mam następujący problem z w/w pralką: pranie jest niedokładnie odwirowane, prawie całkowicie mokre.
Drugi problem: przed praniem pralka zabiera płyn do płukania z podajnika, jednak po praniu zostaje w nim woda.
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję!
Mam następujący problem z w/w pralką: pranie jest niedokładnie odwirowane, prawie całkowicie mokre.
Drugi problem: przed praniem pralka zabiera płyn do płukania z podajnika, jednak po praniu zostaje w nim woda.
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję!