Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przykładowy egzamin zawodowy praktyczny technik elektronik

15 Gru 2007 16:58 33770 34
  • Użytkownik obserwowany
    Zamieszczam przykładowy egzamin zawodowy etap praktyczny technik elektronik wraz z rozwiązaniem.
    Tego nie znajdziecie w Internecie bo jest to zadanie stworzone i rozwiązane przez nauczyciela i jest w 100% poprawne.

Pozdrawiam.

Moderowany przez Mariusz Ch.:

Na podstawie raportu stwierdzono naruszenie praw autorskich, a w związku z tym regulaminu forum (punkt 1).
    Załącznik naruszający prawo usunięto. Za takie postępowanie udzielam ostrzeżenia.

• Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 29  
    Dość wysoko cenisz zawartość załącznika. Chętnie bym z ciekawości przeglądnął (bo taki egzamin zdawałem prawie siedem lat temu), ale szkoda mi na to punktów.
  • Użytkownik obserwowany
    Jednak przyszłym technikom elektronikom z pewnością się przyda.
    Dodam że żeby zdać etap praktyczny trzeba uzyskać z niego minimum 75% więc naprawdę warto się wcześniej zaznajomić z poprawnym sposobem rozwiązywania zadania egzaminacyjnego.
  • Poziom 27  
    Plik bez horrendalnej prowizji...

Moderowany przez oldboy:

Załącznik usunięto, reg.p.10.10. Każdy użytkownik ma prawo do ustawienia żądanej prowizji za plik.

• Poziom 27  
    Michal19881 napisał:
    Zamieszczam przykładowy egzamin zawodowy etap praktyczny technik elektronik wraz z rozwiązaniem.
    Tego nie znajdziecie w Internecie bo jest to zadanie stworzone i rozwiązane przez nauczyciela i jest w 100% poprawne.

Pozdrawiam.

Kolega mija się z prawdą. Zadanie oraz kryteria oceny są dostępne w sieci.
    Pliki znalazłem przy pomocy google.
    Mógł kolega załadować na elektrodę tylko rozwiązanie z linkami do zadań:
    http://www.zse.bydgoszcz.pl/~truszkow/page/niezbed/klucz-gen.doc
    http://www.zse.bydgoszcz.pl/~truszkow/page/niezbed/zadanie1.doc

Niniejszym koledze należy się ostrzeżenie za złamanie pkt. 10.10 regulaminu forum.

Pozdrawiam.
  • Użytkownik obserwowany
    __Grzegorz__ napisał:
    Michal19881 napisał:

Pozdrawiam.

Kolega mija się z prawdą. Zadanie oraz kryteria oceny są dostępne w sieci.
    Pliki znalazłem przy pomocy google.
    Mógł kolega załadować na elektrodę tylko rozwiązanie z linkami do zadań:
    http://www.zse.bydgoszcz.pl/~truszkow/page/niezbed/klucz-gen.doc
    http://www.zse.bydgoszcz.pl/~truszkow/page/niezbed/zadanie1.doc

Niniejszym koledze należy się ostrzeżenie za złamanie pkt. 10.10 regulaminu forum.

Pozdrawiam.

Owszem, sama treść zadania po długich poszukiwaniach jest do znalezienia, ale ja dołączam również ROZWIĄZANIE którego za Chiny nikt nie znajdzie w sieci bo pisał je nauczyciel i jest ono skanowane, a jest ono tu kluczową zaletą mojego załącznika więc cały twój post traci sens. Żadne ostrzeżenie mi się nie należy, radzę porównać zawartość twoich linków i mojego.
  • Poziom 27  
    Michal19881 napisał:
    ...Tego nie znajdziecie w Internecie...

oraz
    Michal19881 napisał:
    ...sama treść zadania po długich poszukiwaniach jest do znalezienia...

To może kolega się w końcu zdecyduje, a nie plącze "w zeznaniach" ?

Moja sugestia i zarzut jest chyba wyraźny - mogłeś podać linki do zadania i kryterium oraz zamieścić rozwiązanie...
  • Użytkownik obserwowany
    Zobacz sobie ile objętości mojego załącznika zajmuje treść zadania i kryteria, a ile ROZWIĄZANIE, treść 650KB, rozwiązanie 3,5MB, [Ze względu na brak możliwości edycji postu przez użytkownika, nieprawdziwe oświadczenie usunięto. Mariusz Ch.] A że zawsze się komuś coś nie podoba to już inna sprawa, człowiek chce dobrze ale zawsze znajdzie się ktoś kto się przyczepi i zaczyna bezpodstawnie krytykować. Owszem, mogłem podać linki do treści zadania osobno i rozwiązanie osobno - ale chciałem dać wszystko w jednym pliku bo tak wygodniej dla użytkownika, i powtarzam jeszcze raz, [...............] więc proszę nie szukać dziury w całym bo usunę załącznik i wtedy nikt nie będzie miał wglądu do poprawnego rozwiązania. Niektóre postawy ludzi są dla mnie niezrozumiałe...

Pozdrawiam.

[Proszę o usunięcie nieprawdziwych oświadczeń. Mariusz Ch.]
  • Poziom 22  
    a dla mnie niezrozumiała jest postawa kolegi, który w ramach chęci "pomocy innym użytkownikom" ceni się tak za rozwiązanie zadania. albo się pomaga - POMAGA a nie "pomaga" - albo się nabija punkty.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Użytkownik obserwowany
    proszę moderatora o podklejenie tego tematu bo uważam że może on się przydać komuś i chcę pomóc przyszłym technikom elektronikom niezorientowanym w zagadnieniach dotyczących tego egzaminu.

--------------- scalono -----------------

proszę o podklejenie tematu

Moderowany przez Bartek_Wosik:

Proszę nie pisać dwóch postów, jeden pod drugim.
    Jeśli chce się uzupełnić swoją wypowiedź należy używać przycisku do edycji posta

• Poziom 11  
    Potrzebuje rozwiązanie do egzaminu praktycznego. Tytuł projektu: realizacja prac związanych z uruchomieniem i sprawdzeniem działania generatora funkcji G-430. jakby ktoś miał byłbym wdzięczny. Pozdrawiam...
  • Użytkownik obserwowany
    Pabloso19 napisał:
    Potrzebuje rozwiązanie do egzaminu praktycznego. Tytuł projektu: realizacja prac związanych z uruchomieniem i sprawdzeniem działania generatora funkcji G-430. jakby ktoś miał byłbym wdzięczny. Pozdrawiam...

Przecież o tym jest post, naucz się czytać ze zrozumieniem.
    Rozwiązanie jest w załączniku.
  • Poziom 11  
    Oki nie wiedziałem ze akurat w twoim załączniku jest to rozwiązanie bo żadnego tytułu nie ma także bez żadnych złośliwości.
    Pozdrowionka
  • Użytkownik obserwowany
    A ja potrzebuję rozwiązanie do egzaminu praktycznego. Tytuł projektu: projekt realizacji prac związanych z uruchomieniem i sprawdzeniem działania wzmacniacza mocy SQ 20 LBB1240/00 małej częstotliwości .

Jakby ktoś miał byłbym wdzięczny.
    Pozdro
  • Poziom 14  
    Ja bym chetnie pobral ten zalacznik chocby ze wzgledu ze w czerwcu mam wlasnie egzaminm zawodowy tylko jest jeden problem nie moge odtworzyc plikow RAR i co ja mam teraz zrobic??:(
  • Spec od komputerów
    adam cs
    Nie wiesz co zrobic? A moze budyń? Nic nie mozesz zrobic, pare lat nauki poszlo na marne bo egzaminu nie zdasz. Wstydem i obciachem jest to co napisales. Google od razu podaje odpowiedz.
  • Poziom 20  
    Ma ktoś jeszcze jakieś egzaminy prkatyczne z rozwiązaniem na technika elektronika
  • Poziom 10  
    Ma ktos moze rozwiazanie dokladnie do tego tematu z informatora 2007:

Opracuj projekt realizacji prac związanych z uruchomieniem i sprawdzeniem działania
    zasilacza impulsowego małej mocy 40 − 60 W z modulacją PWM

:|
  • Użytkownik obserwowany
    Następna perełka: "Projekt realizacji prac związanych z uruchomieniem i sprawdzeniem działania wzmacniacza mocy SQ 20 LBB1240/00 małej częstotliwości"

Treść zadania + punktacja + PEŁNE, 100% POPRAWNE ROZWIĄZANIE !!!

Tego nie znajdziecie w necie (poprawnego rozwiązanie do tego zadania)

[Proszę o oświadczenie dotyczące praw do zamieszczonego załącznika. Mariusz Ch.]
  • Poziom 1  
    Witam, jestem tutaj nowy, bardzo potrzebne mi są prace i rozwiązania z obu egzaminów zamieszczonych przez użytkownika michął19881. jak mogę zdobyć odpowiednią ilość punktów by móc ściągnąć obydwa pliki.
  • Użytkownik obserwowany
    BoBaN88 napisał:
    Witam, jestem tutaj nowy, bardzo potrzebne mi są prace i rozwiązania z obu egzaminów zamieszczonych przez użytkownika michął19881. jak mogę zdobyć odpowiednią ilość punktów by móc ściągnąć obydwa pliki.

Zajrzyj tutaj https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic796175.html
  • Poziom 17  
    Mistrzu myślisz że jak będe pisał egzamin to wszystko poświecę zaraz i wezmę od ciebie za każdą cenę? :-))
    Poszukam innego źródła ....
  • Poziom 20  
    Może ktoś wrzucić przykładowe egzaminy toeretyczne na technika elektronika chodzi mi o etap pisemny
  • Poziom 20  
    Poszukuje przykładowych egzaminów zawodowych na technika elektronika etap pisemny ( toeretyczny) . W internecie znalazlem tylko dwa z 2007 i 2006 roku. Potrzebuje więcej prosze o pomoc
  • Poziom 2  
    Może ktoś ma odpowiedzi na taki egzamin będę bardzo wdzięczny za pomoc:

'Opracuj projekt realizacji prac związanych z uruchomieniem i sprawdzeniem działania regulowanego zasilacza stabilizowanego zgodnie z jego danymi technicznymi ...... "

Czerwiec 2006
    Zawód : technik elektronik
    Symbol cyfrowy: 311[07]

Dzieki
  • Poziom 10  
    a ma ktos gdzies zasady twozenia projektu ??
  • Użytkownik obserwowany
    Przecież w plikach które załączyłem w temacie można samemu wywnioskować zasady tworzenia projektu.