Witam mam postawiony serwerek na win 2003 server enterprise edition zainstalowalem na nim krasnal serv pod ten serwerek mam tez podpietego neta co zrobic zeby inni użytkownicy internetu mogli zobaczyc to co wrzuce na krasnala bo narazie to on dziala tylko w lanie prosze o pomoc z gory dzieki