Witam.Moj problem z tym TV polega na tym ze jest fonia ,a nie ma obrazu.Objawia sie to tym ze po wlaczeniu kilka sekund jest ok, a pozniej pojawia sie czarny ekran z cienkimi bialymi rozmieszonymi w roznych odstepach paskami(cos podobnego do lini powrotu).Warto takze dodac ze przez ta chwile kiedy jest obraz linie sa takze widoczne tylko ze w tle.Po zaniknieciu obrazu dochodzi jeszcze taki objaw ze zweza sie obraz(raz jest na calem ekranie,a raz zweza sie od gory).Wszystkim tym objawom towazyszy piszczenie trafa oraz jego charakterystyczny smrodek:-).Dodam takze ze elki w przetwornicy wymienialem.Napiecie +B =146V(uruchomiony odbiornik).Pozostale napiecia maja wartosc:15,5V; 11,86V; 5,02V; 4,85V.Jak myslicie czy to jest uszkodzone trafo?