Witam
Problem z pralką Amica PA5580A520C polega na tym że po około 10 min od rozpoczęcia prania zatrzymuje się z błędem E01 (jedno mrugnięcie co 15s). Na początku wszystko przebiega prawidłowo - drzwi blokują się, nawet da sie usłyszeć takie "kliknięcie" blokady i dalej pralka rusza z programem.Tylko krótkie programy takie jak odwirowanie i odpompowanie da się wykonać w całości.
Bardzo proszę o jakieś sugestie.
Problem z pralką Amica PA5580A520C polega na tym że po około 10 min od rozpoczęcia prania zatrzymuje się z błędem E01 (jedno mrugnięcie co 15s). Na początku wszystko przebiega prawidłowo - drzwi blokują się, nawet da sie usłyszeć takie "kliknięcie" blokady i dalej pralka rusza z programem.Tylko krótkie programy takie jak odwirowanie i odpompowanie da się wykonać w całości.
Bardzo proszę o jakieś sugestie.