Witam posiadam wąż świetlny z funkcją migania. Niestety pod koniec świąt ubigłego roku przestał świecić. Jeżeli wziąłem wtyczkę od nie migającego to dzialał. Podłączyłem tą płytkę od migania pod zasilacz i nie ma prądu na wyjściu. CO sie mogło stać i jak i czy da się to naprawić. Pytałem się w swoim elektrycznym i takich rzeczy nie mają. Czy moge dać taką płytke od zwykłych światełek z żarówkami. Nie cghce łaczyć zestawów i zbytnio kombinować bo nie chce popalić tych diod, Proszę o pomoc. Co mogę zrobić, ewentualnie jak to usunąć z elementu skoro w wąż wchodza 3 przewody a z gniazdka mam 2.