Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xantia I naglosnienie

Hansol2_pl 20 Dec 2007 22:46 2664 4
    Hansol2_pl
    Level 20  
    Siemka. Kupilem sobie Xantie I i chce wsadzic tam jakies naglosnienie.

Jako radyjko wybralem Pioneer DEH-40MP.
    Tu mam pytanko czy wyjscie PREOUT ustawia sie w opcjach czy ma isc na suba czy na glosniki? Poziom glosnosci regulowany jest galeczka Vol? Takie pytania durne bo szukalem i spotkalem sie z roznymi odpowiedziami a nie chce byc zaskoczony.

Subik to JBL GTO 1264
    300W RMS
    Jakies opinie?

Naped to CARPOWER HPB-1502 (kiedys) narazie wyjołem z innej furki ravelanda XMA600

Glosniki z przodu planuje wstawic PHONOCAR Y-LINE 165mm 2/741 TWEETER 25mm TITANIUM LINE TW820
    Dlaczego te? Bo tweetery maja mozliwosc przykrecenia pod katem co mi pasuje bo w Xanti jest dziwny slupek i w zadnym miejscu nie chca pasowac jak tylko przy kokpicieprzykrecone do slupka pod katem w strone kierowcy/pasazera.
    Xantia I naglosnienie

Czy te Phonocary zasilac z radia czy moze z tego ravelanda?
    Co sadzicie o tym radiu?

Otwory z przodu 16cm, w tylnich drzwiach sa miejsca i kabelki na 13cm glosniki i pytanie czy jest sens je montowac? Czy zalozyc syki dla sluchaczy z tylu przykrecone do drzwi w miejsce wlaczników od szyb?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    crazy_88
    Level 42  
    Radio jak radio można puścić te głośniczki ze wzmaka tylko spraw tak aby nie trzeszczały przy większej głośności.
    Hansol2_pl
    Level 20  
    Czyli co wzmak jest za mocny do nich?
  • Helpful post
    crazy_88
    Level 42  
    Nie chodziło mi o to tylko oto żebyś ustawił sobie na wzmaku tak parametry żeby głośniki przy odpowiedniej głośności nie pierdziały i grały czysto.
    Hansol2_pl
    Level 20  
    Wiec tak radyjko kupilem tzn tego pioneerka.
    Co do suba to posiadam obudowę 50litrów (bez glosnika i wzmocnien) jeszcze w stanie surowym, obudowa ta miala byc pod STX Ap jednak po wielu komentarzach na forum ze jakosc ich spadla itp jednak zrezygnowałem z niego, następna mysla bym Magnat Xpress12 (kolega przyjechal ostatnio z nim i nie widzi mi sie ten glosniczek chodz byl zasilany przez TDA 7294 w pokoju) następną mysla jest Lanzar MAXP124 jednocewkowy, naczytalem sie o nim gdzies na innym forum ze jest bardzo dobry do techno co mnie cieszy bo wlasnie tej muzyki slucham. Jednak nie ma na forum zadnej konstrukcji z tym glosniczkiem, duzo jest filmow na you tube i podoba mi sie ten glosniczek. Poradzcie czy to dobry wybór ten lanzarek do tej obudowy, jakie strojenie dac i najwazniejsze prosil bym o podanie wymiarow rurki o srednicy wewnetrznej 10cm.