Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hasło do gg

21 Gru 2007 12:25 2300 17
  • Poziom 18  
    Witam :) mianowicie mam 1 wielki problem :/ wczoraj robiłem formata i zainstalowałem XP SP2. Zapomnialem hasła do gadu serwera... Tak samo nie wiem na jaki adres email zakładałem konto :/ więc przypomnienie odpada. Zresztą jak chce wysłać przypomnienie to pisze ze zły mail a inny być nie może :/ proszę o bardzo wielką pomoc. Musze odzyskac hasło :/ nie wiem czy pisac do administratora gadu czy co :(
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 31  
    No to raczej nie odzyskasz.. Admin gg dziennie dostaje tysiące takich maili, i tak Ci nie pomoże.
  • Poziom 18  
    Jak daje przypomnienie to raz pisze że błędny mail a raz żeby spróbować później :/ ostatnio zmieniałem hasło do gadu i napewno podałem dobrego maila.
  • Poziom 35  
    Nic już nie zrobisz.
    Mogłeś wcześniej pomyśleć o tym.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 18  
    kontaktów też z serwera nie odzyskam? Napewno nic się nie da zrobić?
  • Poziom 35  
    Cytat:
    Niekoniecznie, jest wyjście. Możesz sprobować za pomocą jakiegoś programu do odzyskiwania danych ozdyskać konfiga gadu i wtedy tam bedziesz miał zakodowane hasło. Jak odczytać takiego konfiga znajdziesz na www.google.pl podobnie jak program do odzyskania danych.

Po formatowaniu dysku i instalacji systemu pliki się nadpisują.

Jest jeszcze możliwość, robiłeś gdzieś konto? Na innym komputerze? Być może użytkownik tego komputera nie usunął tego konta, to można byłoby jeszcze odzyskać hasło.

Na przykład programem GG Tools.
  • Poziom 18  
    -> Łukasz88 -> no ale przecież formatowałem komputer :/ gdzieś mam te pliki config i archives.dat ale są troszke stare. Nie było tam wpisanego hasła do serwera
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 35  
    Wątpię by udało się to odzyskać.

Strona mojego kolegi jest tutaj.
  • Poziom 18  
    Jak posługiwać się z "ggtools" ? Śćiągnąłem i nie wiem co dalej bo ma rozszerzenie .tpl
  • Poziom 35  
    A do czego Ci te GG Tools na twoim komputerze?
    Wyżej napisałem że możesz to zastosować na innym komputerze na którym tworzyłeś swoje konto z GG.
  • Poziom 18  
    Bo mam pliki jakies pół roku przed formatowaniem. CONFIG, ARCHIVES i tą całą resztę.
  • Poziom 35  
    To jak masz te pliki to odczytaj hasło z config.
  • Poziom 18  
    hasło do serwera? Jak je odczytać jak większość odzyskiwaczy haseł pokazuje mi tylko hasło do profilu
  • Poziom 18  
    już próbowałem i nic :/ nie wykrywa hasła do serweru :/
  • Poziom 12  
    miałem taki sam problem. napisałem do pomocy technicznej gadu i w przeciągu 10 minut dostałem mejla z nowym hasłem