Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odzyskiwanie hasła i archiwum GG

slipi100 07 May 2011 20:49 10288 13
    slipi100
    Level 9  
    Witam.
    Mój problem polega na tym, że zalogowałem się na GG, potem usunąłem profil i niestety nie pamiętam hasła, a chciałbym odzyskać hasło i archiwum.
    E-mail nie wchodzi w grę, bo GG zakładałem bardzo dawno i na podałem inny e-mail, którego już też niestety nie pamiętam :/
    Na komputerze powinny być przechowywane chyba pliki czy coś, choć nie wiem, czy po usunięciu GG wszystko nie zniknęło. :(
    Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy.
    slipi100
    Level 9  
    Wersja GG wiem. Po prostu usnąłem konto, a z tego co wiem, to hasło można odzyskać (np. za pomocą GG Tols), gdy profil nadal utworzony jest na komputerze. ja go niestety nie mam..
    huluk
    Level 31  
    Jeśli profil jest to można go podłączyć i działać. Jeśli go nie ma to jedyny ratunek - odzyskanie skasowanych plików, a na to z każdą sekundą praktycznie coraz mniejsze szanse. Ciągle nie napisałeś jaki masz system i jaką wersję GG dlatego zakładam, że wiesz w którym katalogu należy szukać skasowanych plików.
    slipi100
    Level 9  
    Gadu Gadu 10, Windows 7. O to chodziło, czy jeszcze coś podać?

Dodano po 1 [minuty]:

Ma innym komputerze, do którego nie mam w tej chwili dostępu i nie będę niestety mieć przez najbliższy czas jest utworzone moje GG. Ale nie mogę się tam dostać, ani też nie ma tam nikogo, kto mógłby wejść tam i podać mi moje hasło :/ jedyne, co znam to IP tamtego komputera.
    huluk
    Level 31  
    No to szukaj w C:\Users\xxx\AppData\Roaming\Nowe Gadu-Gadu - jeśli tam plików profilu nie ma to tylko dysk na odzyskanie danych jeśli jeszcze nie zostały nadpisane (zależy głównie od tego jak dawno usuwałeś profil i jak wiele danych przybyło od tego czasu).
    slipi100
    Level 9  
    W tym folderze właśnie nic nie ma :/ a co tamtego komputera i IP, może da się coś zrobić ? Słyszałem o jakichś programach, na których można z jednego komputera wejść na drugi i poszperać w plikach itp.
    huluk
    Level 31  
    Można poszperać przy łączeniu się sesją zdalną natomiast Ty potrzebujesz wziąć swój dysk, podłączyć do innego komputera jako drugi i uruchomić na nim program do odzyskiwania danych. Tak jak pisałem, z każdym zapisanym kilobajtem zmniejszają się Twoje szanse na odzyskanie. Ewentualnie możesz spróbować ściągnąć program i zainstalować na innym dysku (np. pendrive) w swoim komputerze, ale każde tego typu działanie zwiększa ryzyko nadpisania danych na dysku systemowym.
    slipi100
    Level 9  
    Tylko, że zbytnio się na tym nie znam. Dostanę jakieś instrukcje?
    luki896
    Level 2  
    Witam podpinam sie pod ten temat mam plik profilu ale nia pamietam hasła serwera można je jakoś odzyskać pilnie potrzebuje pomocy miałem tam materiały do pracy ;/
    luki896
    Level 2  
    problem w tym ze podalem zmyslonego maila ;/