Pytanie jest prozaiczne, jak go dostroić do nadawanych programow. Mam do niego pilota zastępczego, wchodzę w menii ale tam takiej opcji nie ma. Niby prosta rzecz a wk..... . Jeżeli ktoś wie, proszę o informację. Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam