mam pytanko czy z pod menu serwisowego da sie regulowac kolor czerwony i rownowage bieli kinol jest ok bo byl sprawdzany pod innym chasis a na pk niema regulacji red model tego tv to kv-c2869d
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam