Jak zainstalować SP3 na polskim Windowsie XP? Ten post jest już dosyć stary i dużo się od czasu jego powstania zmieniło.
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic563125.html
Może ktoś do tej pory wymyślił jak to obejść.
W tym poście padło pytanie, na któro nie było odpowiedzi. Kiedy będzie SP3 PL? A może już jest?
A tak swoją drogą szkoda że Autopatcher już nie istnieje. To był wspaniały program.
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic563125.html
Może ktoś do tej pory wymyślił jak to obejść.
W tym poście padło pytanie, na któro nie było odpowiedzi. Kiedy będzie SP3 PL? A może już jest?
A tak swoją drogą szkoda że Autopatcher już nie istnieje. To był wspaniały program.