Witam!
Zmieniłem ostatnio w swojej Vectrze koło kierownicy na takie ze sterowaniem radiem. Dokupiłem odpowiednią taśmę i w tej chwili działa wszystko (tzn. podświetlenie przełączników) oprócz "sterowania radiem"
)).
Fabryczne radio to Blaupunkt CAR 300. Prawdopodobnie nie jest przystosowane do sterowania z kierownicy.
Chcę więc zmienić radio na takie, które da się sterować z kierownicy i będzie działało z fabrycznym wyświetlaczem. W związku z tym mam pytania do szanownych kolegów:
1. Jakiego radyjka szukać w cenie powiedzmy do 500zł?
2. Czy trzeba będzie przerabiać instalację elektryczną ? W tym temacie jestem niestety laikiem, więc poproszę o ewentualne "łopatologiczne" wskazówki
.
Pozdrawiam i życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku,
Krzysztof
Zmieniłem ostatnio w swojej Vectrze koło kierownicy na takie ze sterowaniem radiem. Dokupiłem odpowiednią taśmę i w tej chwili działa wszystko (tzn. podświetlenie przełączników) oprócz "sterowania radiem"
Fabryczne radio to Blaupunkt CAR 300. Prawdopodobnie nie jest przystosowane do sterowania z kierownicy.
Chcę więc zmienić radio na takie, które da się sterować z kierownicy i będzie działało z fabrycznym wyświetlaczem. W związku z tym mam pytania do szanownych kolegów:
1. Jakiego radyjka szukać w cenie powiedzmy do 500zł?
2. Czy trzeba będzie przerabiać instalację elektryczną ? W tym temacie jestem niestety laikiem, więc poproszę o ewentualne "łopatologiczne" wskazówki
Pozdrawiam i życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku,
Krzysztof