#1 438246 15 Gru 2003 17:02 maroo maroo Poziom 21 Posty: 568 Pomógł: 15 Ocena: 18 Autor tematu Post #1 438246 15 Gru 2003 17:02 Jakie chassis do tego modelu? Na elektrodzie nie moge znaleźć schematu. Promuję tematy: 15.02.2022 SINCRO ET2MBS - Za wysokie napięcie na wyjściu generatora prądotwórczego
#2 438470 15 Gru 2003 19:59 skorbi skorbi Poziom 27 Posty: 1233 Pomógł: 85 Ocena: 33 Pomocny post? (0) Post #2 438470 15 Gru 2003 19:59 Witam. Można w tym przypadku skorzystać ze schematu Samsunga CK541ZSE zamieszczonego w Serwisie Elektroniki nr3/99.Pozdrawiam.SKORBI.
#3 438794 15 Gru 2003 23:21 pawcio pawcio Poziom 26 Posty: 989 Pomógł: 71 Ocena: 10 Pomocny post? (0) Post #3 438794 15 Gru 2003 23:21 Witaj Chassis P54S A schemacik jest tu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic17936.html#153190