Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wiindows XP z SP2 nie widzi mp3 Creative ZEN Stone Plus

30 Gru 2007 19:57 5331 6
  • Poziom 11  
    Witam i proszę o pomoc bo już nie wiem co robić. Dostałem mp3 takie jak w temacie. Od razu przejdę do rzeczy. Mój komputer widzi tą mp3 ale pisze ze brak mu sterownika, na innym kompie wszystko działa normalnie. Mam XP z SP2, USB 2.0 (płyta główna K7VTA3), USB na pewno działa bo mam pod nie podłączone drukarkę i modem do neo i dżojstik i śmiga wszystko a ta mp3 nie działa, tak samo miałem jak brat przyniósł pen drive samsunga i też wykryło ale brakowało sterownika. Co robić? Przecież powinno wykrywać mi ZEN_a jako przenośny dysk a tu nic nie działa.

• VIP Zasłużony dla elektroda
    Na stronie producenta również pisze że do pracy urządzenia nie są wymagane żadne sterowniki. Wina więc leży po stronie twojego systemu.
  • Poziom 11  
    Na pewno po stronie mojego systemu, tylko jak to naprawić? Może jakiś sterownik albo łatka dla systemu?
  • Poziom 11  
    Ja też mam ZENa i u mnie ładnie wykryło i zainstalowało sterowniki do niego. To na pewno wina twojego systemu, jak chcesz to możesz sprobować wgrać nowe sterowniki ze strony Microsoftu przez IE lub wgrać ponownie SP2. Też możesz ze strony producenta ściągnąć sobie program Creative Media Lite, może on Ci wykryje Twój odtwarzacz.
  • Poziom 11  
    Ściągam właśnie SP2 i jak zainstaluje to dam znać, a Creative Media Lite już zainstalowałem i nic to nie dało, nie wykrywa ZENKA. :cry:
  • Poziom 12  
    Witam

Piszesz że masz system z SP2 więc po co go ściągasz ponownie? pozatym to wygląda na jakiś konflikt sterowników. Sprawdzałeś pod innym USB w swoim kompie? Jeżeli nic ci nie pomoże to najłatwiej i pewnie najszybciej będzie przeinstalować Windowsa XP.

Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Przeinstalowałem XP, ja wiem czy to najłatwiejszy i najszybszy sposób :D ale pomogło. Teraz wszystko jest ok, pewnie konflikt sterowników, muzę jakiś wirusek, nie wiem. Ważne że wszystko działa już dobrze. Zamykam temat. Dzięki za rady.