Telewizor to Yountchi Y- 2901A-T. Wszysko jest O.K. oprócz cieńkich, białych pasków na ekranie w górnej jego części. Nie mam schematu i nie wiem od czego zacząć. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem?
Czy może być to trafopowielacz? Pozdrawiam.
Czy może być to trafopowielacz? Pozdrawiam.