[font=Arial:0927c3a580] [/font:0927c3a580][font=Andalus:0927c3a580] [/font:0927c3a580] mam problem z grzaniem w tej pralce po wymianie grzałki nadal nie grzeje wody,
proszę o rady
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam