Witam Kolegów,
Mam problem z Tv jak w temacie. Otóż problem polega na tym, że po rogach ekranu obraz jest OK (prawidłowa szerokość). Im bliżej środka tym obraz bardziej się zwęża (wklęsły). Wymieniłem kondensatory przy BU208, ale jest nadal to samo. Ma ktoś jakiś pomysł ???
Mam problem z Tv jak w temacie. Otóż problem polega na tym, że po rogach ekranu obraz jest OK (prawidłowa szerokość). Im bliżej środka tym obraz bardziej się zwęża (wklęsły). Wymieniłem kondensatory przy BU208, ale jest nadal to samo. Ma ktoś jakiś pomysł ???
Moderowany przez obcy7:Przeniosłem z TV.