Mam pytanie czy ktoś jest w stanie pomóc mi przy zmianie sterowania w/w nożycami do cięcia, może ktoś już ma gotowy projekt na nowszych stycznikach i ect?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamtomaszg20 napisał:Nie jestem zbyt dobrym elektrykiem ale chciałbym to zrobić.