Nokia 6680 odpala na bialo ale z boxem sie nie komunikuje. Po podlaczeniu do ladowarki slychac BIP jakby miala ladowac ale wysiwetlacz jest bialy. I zeby go potem wylaczyc musze wyciagnac baterie.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam