Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moduł do zmywarki Gorenje GVI 682 - może ktoś ma?

04 Sty 2008 22:00 3997 4
  • Poziom 18  
    Szukam programatora do zmywarki Gorenje GVI 682 ! Może być sam układ scalony XC502985CP sterujący z tego programatora.
    Model Zmywarki:
    Gorenje GVI 682 / TYPE 12033 / ART.NO.656533
    Dane z programatora:
    na obudowie: 22000676702
    na płytce: B0047.01 L.S. / 10613020
    Układ:
    XC502985CP - właśnie go w 100% uwaliłem

W serwisach Gorenje już pytałem i nie mają. Maże ktoś ma z rozbiórki albo jakieś zaszłości magazynowe? Dodaję poglądowo zdjęcie:
    Moduł do zmywarki Gorenje GVI 682 - może ktoś ma?
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Serwis gorenje nie może Ci go zamówić ? Zamówienie całego modułu trochę może potrwać ,ale powinno się dać .Teraz remanenty i braki magazynowe.
  • Poziom 18  
    Pytałem w autoryzowanym punkcie serwisowym u siebie w mieście, ale po pierwsze nie mieli takiego na stanie, po drugie ten który mieli od innej zmywarki Gorenje kosztuje 600,- a po trzecie po ten moduł, którego szukam odesłali mnie rzeczywiście bezpośrednio do Gorenje ale tam akurat kierownik serwisu jest na urlopie i mam czekać aż wróci...

Szukam czegoś z rozbiórki lub samego scalaka, bo jeśli nowy moduł ma kosztować 600,- to uważam, że lepiej oddać zmywarkę na złom bo nie jest to ani sprzęt nowy ani oszczędny i nie wiadomo czy po wymianie modułu za kilka dni nie padnie np.grzałka :D
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Moduły przeważnie są programowalne ,także wymiana samego scalaka może nic nie dać bo będzie czysty.
  • Poziom 18  
    Wiem o tym że są programowane, a już ten który jest w moim programatorze to jest programowany w 99,99 % wiec najchętniej zdobyłbym oryginalny programator z demontażu.

W ostateczności posiadam kilka programatorów do różnych kości i może jakby pojawiała się szansa zdobycia nawet czystego układu to może... nie wiem :?:

Uparty jestem i zanim oddam coś na złom co jest ogólnie w bdb stanie to najpierw lubię powalczyć, aż padnę...