Witam serdecznie. Ponieważ nie mogę sobie sam poradzić z tv Sony KD28DX40U.Problem ten polega na tym że od pewnego czasu zaczął pojawić tylko pół obrazu i po którejś próbie włączenia był już cały normalny obraz. A teraz jest już tylko pół (dolna połowa). Płyta w nim to FE2 ,odchylanie pionowe to STV9379(wymiana jego nic nie zmieniła). Pomocy.