Witam. Jest to odswiezenie tematu ktory poszedl w niepamiec ... Otoz przy podkrecaniu niskich tonow membrany wszystkich glosnikow zaczynaja dziwnie sie zachowywac ... Tzn zaczynaja plynnie pulsowac i przez to mam bardzo znieksztalcony dzwiek. Gdy wyciszam niskie tony to znieksztalcenie dzwieku nastepuje troche pozniej i tak samo membrany "plynnie poruszaja sie" i chwile potem wlacza sie zabezpieczenie. Wiecie moze czym to jest spowodowane i jak sie z tym uporac ? Bardzo bym prosil o pomoc bo nie moge w pelni korzystac z mego Radzia